Liderboard Destek Platforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liderboard Destek Platforumu

Sınırsız Mp3 Ve Clip

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Eski Sesler (Radyo Kayıtları)

YazarMesaj
Google
Asistan Mod
Asistan Mod
Google

Erkek Mesaj Sayısı : 516

Eski Sesler (Radyo Kayıtları) Empty
MesajKonu: Eski Sesler (Radyo Kayıtları)   Eski Sesler (Radyo Kayıtları) Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 2:33 pm

Kayıtlar TRT-Radyo-4'ten yapılmaktadır, dolayısıla telif hakkı yoktur...
ESKİ SESLER-1: Bir Solist Söylüyor (Perihan Altındağ Sözeri)
1 Bahçenizde Sümbül Olsam (Keman taksimi: Sadi Işılay) (Kürdilihicazkar) Beste: Suphi Ziya Özbekkan Güfte: Dr. Necdet Bey
2 Ben Bir Garip Kuş idim (Hicaz) Beste: Anonim Güfte: Anonim
3 Derdimi Arzetmeye Ol Şuha Bir Dem Bulmadım (Hicaz) Beste: Enderuni Ali Bey
4 Mestim Bu Gece Sen de Bana Mest Olarak Gel (Hicazkar) Beste: Lavtacı Ovrik Efendi
5 Senelerden Beri Hasret Çekerek Yare Gönül (Hicaz) Beste: Sadettin Kaynak
6 Tasdi Edeyim Yari Biraz Sühanimle (Hicaz) Beste: Hacı Arif Bey
7 Yolculuk Var Yarına (Muhayyer) Beste: Sadettin Kaynak Güfte: Vecdi Bingöl
8 Yolları Gurbete Bağlayan Dağlar (Hicazkar) Beste: Sadi Işılay

ESKİ SESLER-3: Bir Solist Söylüyor (Zeki Müren)
1 Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine (Uşşak) Beste: Semahat Özdenses Güfte: Ahmet Cengizoğlu
2 Bülbül Aşıkmış Güle (Nihavend) Beste: Zeki Müren Güfte: Zeki Müren
3 Dün Gece Yes ile Kendimden Geçtim (Hicaz) Beste: S. Ziya Özbekkan Güfte: Rıza Tevfik Bölükbaşı
4 Esti Nesim-i Nev-bahar Açıldı Güller Subh-dem (Rast) Beste: Hacı Arif Bey Güfte: Nef'i
5 Gelmedin Bir Kereden Maada Neden (Uşşak) Beste: Fehmi Tokay
6 Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanırsın (Hicaz) Beste: Selahattin İnal Güfte: Hikmet Şinasi Önol
7 Unut Beni Kalbimdeki Hicranla Yalnız Kalayım (Rast) Beste: Şükrü Tunar Güfte: Ahmet Kaçar
8 Zannım Bu ki Cana Beni Kurban Edeceksin (Hicaz) Beste: Şevki Bey Güfte: Mahmut Celalettin

ESKİ SESLER-4: Şükrü Tunar Besteleri
1 Bir Bir Geçiyor Sevgililer Gözleri Yaşlı - Eyüp Uyanıkoğlu (Hicaz)
2 Canımın Yoldaşı Ol - Zeki Müren (Uşşak)
3 Geçti Muhabbet Demi Ağla Gönül Yan Gönül - Recep Birgit (Uşşak)
4 Güller Arasında Seni Bensiz Gören Olmuş - Çiğdem Yarkın (Uşşak)
5 Söyleyemem Derdimi Kimseye Derman Olmasın Diye - Emel Sayın (Hicaz)
6 Unut Beni Kalbimdeki Hicranla Yalnız Kalayım - Zeki Müren (Rast) Güfte: Ahmet Kaçar

ESKİ SESLER-5: Sanatçılarımızdan Birer Şarkı
1 Bir Nigah Et Ne Olur Halime Ey Gonca Dehen - Süheyla Eren (Hicaz) Beste: Şekerci Cemil Bey Güfte: Recaizade Mahmut Ekrem
2 Ne Sen Beni Gördün Ne de Ben Seni - Necdet Tokatlıoğlu (Acemkürdi) Beste: Necdet Tokatlıoğlu
3 Nolur Bir An Bana Olsan Vefakar - Zühal Eğilmez (Hicazkar) Beste: Mildan Niyazi Ayomak
4 Rüzgar Söylüyor Şimdi O Yerlerde Bizim Eski Şarkımızı - Emel Sayın (Muhayyerkürdi) Beste: Şekip Ayhan Özışık Güfte: Şekip Ayhan Özışık
5 Sonsuz Karanlıklarda Güneşim Leyla - Zeki Müren (Muhayyerkürdi) Beste: Haydar Telhüner Güfte: Haydar Telhüner
6 Söndü Hep Ümitlerim Ruhumda Hicran Dinmiyor - Mustafa Seyran (Hicazkar) Beste: Ömer Altuğ

ESKİ SESLER-6: Sanatçılarımızdan Birer Şarkı
1 Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine - Hilal Çelebi (Uşşak) Beste: Semahat Özdenses Güfte: Ahmet Cengizoğlu
2 Mecnun'um Leyla'mı Gördüm - Münir Nurettin Selçuk (Uşşak) Beste: Anonim Güfte: Anonim
3 Ne Yazık Boş Yere Kalbimi Yaktın - Tülay Canik (Nihavend) Beste: Hüseyin Mayadağ
4 Niye Gittin Sevgilim Öyle Uzak Ellere - Cevdet Bolvadin (Uşşak) Beste: Musa Kumral Güfte: Müzehher Güyer
5 Sazın Gibi Sinem Dahi Bir Nağme-zenindir - Yaşar Özel (Rast) Beste: Lemi Atlı Güfte: Tevfik Samih Bey
6 Yalnız Seni Sevdim Seni Yaşadım - Eyüp Uyanıkoğlu, Selma Ersöz (Nihavend) Beste: Sadettin Kaynak

Eski Sesler (Radyo Kayıtları)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Radyo Viva Ilk 40 Listesi