Liderboard Destek Platforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liderboard Destek Platforumu

Sınırsız Mp3 Ve Clip

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır 2008 FuLL ALBuM No RAPID

YazarMesaj
TiMe
Co - Admin
Co - Admin
TiMe

Erkek Mesaj Sayısı : 711

Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır  2008 FuLL ALBuM No RAPID Empty
MesajKonu: Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır 2008 FuLL ALBuM No RAPID   Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır  2008 FuLL ALBuM No RAPID Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 10:54 am

Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır  2008 FuLL ALBuM No RAPID 2mx524y

Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır  2008 FuLL ALBuM No RAPID 23vcohy

CD 1

Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 01. Şimdi Hatırda Mıdır Aşkı Nalan Acaba - Cevdet Çağla
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 02. Ne Demiştin Niçin Caydın Sözünden - Selahattin Pınar
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 03. Canandan Uzak Kaldı Gönül - Neveser Kökdeş
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 04. Muhayyerkürdü Saz Semai - Reşat Aysu
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 05. Rüzgar Söylüyor Şimdi O Yerlerde - Şekip Ayhan Özışık
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 06. Gözümden Gitmiyor Bir Dem Hayalin - Hacı Arif Bey
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 07. Nur Salkımısın Gül Ki Bahar Bahtına Yansın - Cevdet Çağla
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 08. Mahur Saz Semai - Kemençeci Nikolaki
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 09. Ok Gibi Hublar Beni Yaydan Yabana Attılar - Aşık Dertli
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 10. Titrer Yüreğim Her Ne Zaman Yardıma Gelsen - Subhi Zİya Özbekkan
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 11. Ben Gibi Sana Aşık-ı Üftade Bulunmaz - Tab'i Mustafa Efendi
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 12. Feryad Ki Feryadıma İmdad Edecek Yok - TanburiCemil bey
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 13. Ey Gonca Açıl Zevkini Sür Fasıl-ı Baharın - Şemsettin Ziya Bey

CD 2

Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 01. Vardım Ki Yordundan Ayağ Göçülmüş - Kemani Nevres Paşa
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 02. Bakışı Çağırır Beni Uzaktan - Selahattin Pınar
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 03. Nedir A Sevdiğim Söyle Bu Halin - Lem'i Atlı
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 04. Kürdilihicazkar Saz Semaisi - Kemani Tatyos Efendi
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 05. Bena Gönül Vereli Bak Ne Hal Oldum - Çorlu'lu
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 06. Sana Ey Canımın Canı Efendim - Rahmi
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 07. Kaçıncı Fasl-ı Bahar Bu Solar Gider Emelim - Cevdet Çağla
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 08. Nihavend Saz Semaisi - Hsaip Dede
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 09. Belki Bir Sabah Geleceksin Lakin Vakit Geçmiş Olacak - Şekip Ayhan Özışık
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 10. Yine Zevrak-ı Derunum Kırılıp Kenare Düştü - Dede Edendi
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 11. Bir Rüzgardır Delir Geçer Sanmıştım - Sadettin Kaynak
Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır - 12. Seni Sesini Gözlerinin Rengini Unutabilsem - Sadi Hoşşses

[CD 1 BURDAN

[CD 2 BURDAN

Oya İşboğa - Şimdi Hatırda Mıdır 2008 FuLL ALBuM No RAPID
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sakin - Hayat FuLL ALBuM 2008 RAPID + nO RAPID + TEK TEK